ספץ spetz

הבלוג של ספץ

איך נפתרים מנמלים בבית?

קורה לעיתים שאתם מגיעים למטבח או יושבים במשרד ופתאום רואים נמלים בכל פינה, איך נפטרים מהן והאם ניתן לעשות זאת בעצמכם? את התשובות לשאלות האלה תוכלו לקבל המדריך הבא

כשאנחנו רואים נמלים במטבח או בכל מקום אחד בבית האינסטינקט הראשוני שלנו הוא לדרוך עליהן או לרסס ריסוס כלשהו שיהרוג אותן ויפתור את הבעיה, אך לא תמיד ריסוס זה הפתרון הטוב ביותר אומנם הוא יפתור את הבעיה נקודתית אבל שורש הבעיה תישאר כמו שהייתה.
בשביל לפתור את בעיית הנמלים צריך להתחקות אחרי קן הנמלים עצמו ולא להרוג מספר נמלים במקומות מסוימים.

הדברה באמצעות פיתיון ג'ל
הפתרון היעיל ביותר הינו שימוש בג'ל  – קיימים מספר פתרונות ג'ל שאושרו ע"י המשרד להגנה והסביבה.
התאמת הג'ל חייב להיות מותאם לעונה שאנו נמצאים בה, יש תקופות שהן מחפש פחמימה מתקומה ויש תקופות שהוא מחפש חלבונים. אי התאמה תגרור לתגובת התעלמות מצד הנמלים ולא יפתור את הבעיה.
המטרה היא שהנמלים יובילו את הפיתיון לקן שלהן, לאחר שנמלים בעצם אוכלות את הפיתיון הם מאבדות את תחושת הרעב, מפסיקות לאכול עד שהן מתות.

איך נפתרים מנמלים בבית
 • הדברה אורגנית – אחת ההדברות המוכרות ביותר היינה הדברה ירוקה שמתבצעת ע"י ריסוס שנועד להמית את הנמלים ולהפחית את כמותן אך זה אינו מספק הגנה לאורך זמן. אומנם נעשה שימוש במונח "הדברה אורגנית" אך ההדברה עצמה לא באמת אורגנית כמו שהמנוח אומר.
  מדובר מחומרים שזוקקו מחומרים אורגניים אך הוא משלב גם חומריים כימים.
  חומרים אלו אינם מזיקים לבני אדם או ליונקים ופוגעים אך ורק בחרקים אך יחד עם זאת הם עדיין חומרים כימיים.

  מה כן ניתן לעשות בכדי למנוע את הגעתן של הנמלים?
  בכדי להפחית כמה שיותר את הגעתן של הנמלים חשוב מאוד לשמור על מטבח נקי, לא להשאיר את מיכל הסוכר פתוח, לסגור עוגיות בקופסאות אטומות ולא להשאיר פרורי לחם ובאופן כללי לשמור על מטבח נקי.

  באפליקציית ספץ תוכלו למצוא מדביר מומלץ באזורכם, לפי דירוג לקוחות קודמים ולבחור בהצעה אחת או מספר הצעות ותוך רגע המדבר יהיה איתכם על הקו, ספץ לשירותך מיד!

גלו עוד פוסטים מהבלוג של אפליקציית ספץ
ראיון ביזפורטל
חדשות

ראיון: ביזפוטרל – Bizportal TV

צפו עכשיו: מנכ"ל החברה יוסי נבו בראיון לאתר ביזפוטרל – Bizportal TV על גיוס ההמונים שיצא לדרך, תכנית החברה לפריצה הגדולה עם אפליקציית ספץ בארץ ובעולם.

קרא עוד »
אפליקציית ספץ
החדשים

עדכוני אפליקציה דצמבר 2018

הבלוג של ספץ עדכוני אפליקציה דצמבר 2018 אנחנו ממשיכים להתקדם ולשפר עבורכם את האפליקציה, גלו כל מה שחדש בעדכוני דצמבר 2018 למשתמשי האייפון והאנדרואיד. אז

קרא עוד »
שעת עומס
Uncategorized

מה המצב הכי, אבל *הכי* קיצוני שנתקעתם בו, בלי איש מקצוע זמין?

דמיינו לכם את המצב הבא – השעה 8 בבוקר, שיא הפקקים באיילון ואתם בדרך לעוד יום עבודה עמוס. אתם נוהגים כהלכה ורוצים להגיע כמה שיותר מהר הביתה למרות הפקקים העמוסים ולפתע ממקום בלתי צפוי כובה לכם המנוע ואתם נעצרים באמצע הנתיב בלי יכולת לזוז.​

קרא עוד »
איך נפתרים מנמלים בבית
Uncategorized

איך נפתרים מנמלים בבית?

הבלוג של ספץ איך נפתרים מנמלים בבית? קורה לעיתים שאתם מגיעים למטבח או יושבים במשרד ופתאום רואים נמלים בכל פינה, איך נפטרים מהן והאם ניתן

קרא עוד »
תחזוקת שטיח
Uncategorized

ניקיון שטיחים – עשה זאת בעצמך

שטיח מהווה בבתים רבים פינת משחקים טובה לילדים או פינת ישיבה נהדרת אבל אחד הדברים היותר קשים היינו תחזוקה וניקוי השטיח עצמו, תחזוקה נכונה של השטיח תאפשר לכם לחיות בסביבה נקייה יותר ותשמור על סיבי השטיח לאורך זמן.

קרא עוד »

גלו איך ספץ עובד

תפריט נגישות