ספץ spetz
ספץ spetz

הבלוג של ספץ

חלומה של גברת ישראלי

למי שלא ידע שמי הוא יוסי. שם מחייב. בתעודת הזהות, יוסף, על שם פותר החלומות. כן חברים, חלומות, זהו יעודי בחיים. אלא שהחלטתי לשדרג את עצמי. לפתור חלומות זה למתחילים, היעוד שלי הינו להגשים אותם!

 • בואו נודה על האמת. רבים מאיתנו מסתובבים עם שק כבד מאד על הגב. כבד מנשוא!
  אנחנו צריכים לקנות, לסדר, להוביל, לתקן, לצבוע, ללמוד, להחליף ומה לא. הכל על הגב. לאיזה מהחובות להתפנות קודם? את מה לתקן קודם? מתי? איך נדע שזה טוב? כיצד נמצא לזה זמן?ובכן חברים, זהו סיפור חלומה של גברת ישראלי כפי שסיפרה לי אותו במו פיה: עיניה של הגברת ישראלי אט אט נעצמו והיא נכנסה לריחוף. תמונות החלו לחלוף בראשה. יסודו של חלום. שנתה התעצמה והתעמקה.
  ובחלומה היא רואה את הכיור מלא מים שממאנים לרדת אל צינור הביוב, והיא לוחצת לחיצה בכפתור והופ- המים נעלמו ובחלומה צריך להזיז את הארון הכבד בחדר לקיר השני והיא עוד פעם לוחצת והופה, הארון החליף צד. ולהחליף את הנברשת ולצבוע את התקרה ולהעביר את השידה לדירה של ההורים ולתת לעו"ד לטפל ברישום הבית ולמצוא גנן שיסדר את הגינה ומנהל חשבונות לסגור את התיק במס הכנסה, לסדר את הגבות, להוריד את השיער מכל הגוף ולארגן לילד מורה פרטי לאנגלית ו…הופ, הופ, הופ והופ, לחיצה ועוד לחיצה והכל מסתדר לו כבמטה קסם.
  גברת ישראלי שפשפה עיניה כלא מאמינה. "אני קוסמת"!! היא צהלה, "אני קוסמת!!!, אני מלכה!!!! אני מלכת העולם, כל דבר שאני צריכה בלחיצת כפתור. איזה קסם?, איך זה קרה? איך זה נהייה"? תהתה גברת ישראלי…
  אבל אז… כמו שקורה בחלומות, הגברת ישראלי התעוררה מחלומה. התעוררה לתוך המציאות והיא התבוננה ימינה וראתה שהיא לא המלכה ולצידה לא ישן מלך. מר ישראלי נם שם את שנתו. התבוננה שמאלה וראתה, הים הוא אותו הים, הצרות הן אותן הצרות, הבעיות נשארו כפי שהיו, השק נעשה אפילו כבד יותר.
  בצר לה, פנתה הגברת ישראלי אלי, ששמי יצא למרחוק כפותר וכמגשים חלומות.
  "אתה חייב להציל אותי, אתה  חייב לעזור לי, להגשים את החלום שראיתי, מה עושים? אני לא יכולה לחזור יותר אחורה. עוד פעם לחפש טכנאי ולחכות חצי יום שיגיע, עוד שיפוץ שיימשך לעד ולמצוא את כל הפתרונות ושלא יסדרו אותי  והזמן, אוי הזמן, איך הייתי מנצלת אותו טוב יותר".
  "ובכן, גברת ישראלי", אמרתי לה, בטון המבטא הבעת השתתפות כנה, "תמו צרותייך!!
  זה לא היה סתם חלום. זה היה חלום שהתגשם"!!!
  "איך"?, היא אמרה לי, "הכיצד"? " "come on, make my day"

חלומה של גברת ישראלי
 • "ובכן" אמרתי לה."ספץ, זיכרי את האפליקצייה, היא המזור לכאביך, הפתרון לצרותיך, היא החלום שהתגשם"!
  "מה זה"? היא שאלה כלא מאמינה, "משהו בנומרולוגיה? איך? הכיצד"?
  "ספץ" השבתי לה, "היא הכל , היא תעשה אותך מלכה".
  " ספץ" היא מלמלה לעצמה, " ספץ, ספץ, ספץ…." אני כבר מרגישה יותר טוב.
  "כן" אמרתי לה, "נכנסת לאווירה. ועכשיו הורידי את אפלקיציית ספץ, אמרי לה מה את רוצה ומיד הכל יסתדר".
  "גם בלילה"?
  "כן גם בלילה"!
  "והשירות בחינם"?
   "לגמרי" 
  זה לא יכול להיות! It's too good to be true! Manific, Fantastico, הגברת ישראלי עברה לשפות זרות מרוב בלבול ותדהמה.
  "ומי קובע מי הטוב יותר?" 
  "את, השבתי לה, "את עצמך, כי בתום העבודה או השירות את תתבקשי לדרג אותו. והדרוג שלך ישפיע על קריאות השירות הבאות כך שכולם יחד מבטיחים את האיכות המוחלטת, כאילו אספת לגבי כל שירות שקיבלת את כל ההמלצות כולן".
  "איך זה קרה? איך זה נולד? מאיפה זה הגיע"?
  "השירותים היומיומיים הדרושים לנו, הם אלה שמשפיעים יותר מכל על איכות חיינו. היום כאשר ספץ נמצאת לצידנו, אנו עוברים מעולם של תקלות לעולם של פתרונות.
  "יוסי", היא אמרה לי בהתרגשות, "תעשה לי ילד"!
  "זה אחד הדברים שאפליקציית ספץ  עדיין לא עושה, אבל אנחנו עובדים על זה"!

פוטסים נבחרים

גלו עוד פוסטים מהבלוג של ספץ

ראיון ביזפורטל
חדשות
SpetzOfirAdmin1

ראיון: ביזפוטרל – Bizportal TV

צפו עכשיו: מנכ"ל החברה יוסי נבו בראיון לאתר ביזפוטרל – Bizportal TV על גיוס ההמונים שיצא לדרך, תכנית החברה לפריצה הגדולה עם אפליקציית ספץ בארץ ובעולם.

קרא עוד »
אפליקציית ספץ
החדשים
SpetzOfirAdmin1

עדכוני אפליקציה דצמבר 2018

הבלוג של ספץ עדכוני אפליקציה דצמבר 2018 אנחנו ממשיכים להתקדם ולשפר עבורכם את האפליקציה, גלו כל מה שחדש בעדכוני דצמבר 2018 למשתמשי האייפון והאנדרואיד. אז

קרא עוד »
שעת עומס
Uncategorized
SpetzOfirAdmin1

מה המצב הכי, אבל *הכי* קיצוני שנתקעתם בו, בלי איש מקצוע זמין?

דמיינו לכם את המצב הבא – השעה 8 בבוקר, שיא הפקקים באיילון ואתם בדרך לעוד יום עבודה עמוס. אתם נוהגים כהלכה ורוצים להגיע כמה שיותר מהר הביתה למרות הפקקים העמוסים ולפתע ממקום בלתי צפוי כובה לכם המנוע ואתם נעצרים באמצע הנתיב בלי יכולת לזוז.​

קרא עוד »
איך נפתרים מנמלים בבית
Uncategorized
SpetzOfirAdmin1

איך נפתרים מנמלים בבית?

הבלוג של ספץ איך נפתרים מנמלים בבית? קורה לעיתים שאתם מגיעים למטבח או יושבים במשרד ופתאום רואים נמלים בכל פינה, איך נפטרים מהן והאם ניתן

קרא עוד »
תחזוקת שטיח
Uncategorized
SpetzOfirAdmin1

ניקיון שטיחים – עשה זאת בעצמך

שטיח מהווה בבתים רבים פינת משחקים טובה לילדים או פינת ישיבה נהדרת אבל אחד הדברים היותר קשים היינו תחזוקה וניקוי השטיח עצמו, תחזוקה נכונה של השטיח תאפשר לכם לחיות בסביבה נקייה יותר ותשמור על סיבי השטיח לאורך זמן.

קרא עוד »

גלו איך ספץ עובד

כל הזכויות שמורות ל- Gpage ltd

תפריט נגישות