הבלוג של ספץ

כל מה שצריך לעשות לפני שנכנסים לדירת קבלן

רכישת דירה חדשה זהו עמד משמח ומרגש מאוד, לרוב ההמתנה בין רכישת הדירה עד למעמד כניסת הדירה הוא ארוך ולפעמים מייגע מאוד, למרות הרצון העז להיכנס לבית חשוב מאוד לבדוק את כל הפרטים בידרה ולראות שהקבלן עמד בכל ההתחייבויות שנתחמו עמיכם בזמן רכישת הדירה.

אז מה בעצם נדרש לבדוק?

  • רטיבות – גם בבניין חדש יכולה להיגרם רטיבות כתוצאה מהבנייה או כל גורם אחר ולכן חשוב מאוד לבדוק האם קיימים סימני רטיבות בקירות, התנפחות של שכבות טייח, כתמי מים או ריח קל של עובש, כל אחד מאלו יכולים להעיד על נזק פנימי שרק יכול להחמיר עם הזמן. במידה ואכן התגלה נזק כזה חשוב לאתר את הנזילה ולתקן אותה גם אם זה יגרור עיכוב בכניסת הדירה.
  • מפרט טכני – במעמד רכישת הדירה תקבלו חוזה מפורט ובו מופיע המפרט הטכני של אבזור הדירה הכולל בעסקה שביצעתם, חשוב לעבור בצורה טובה על החוזה ולוודא שכל מה שרשו בו אכן בוצע ומופיע בידרה שאתם עומדים לקבל. במידה וקיימים פערים בין החוזה למציאות, אתם צריכים לבקש מהקבלן להוסיף ולתקן את הכשלים שהתגלו.
כל מה שצריך לדעת לפני שנכנסים לדירת קבלן
  • ריצוף וחיפויי קיר – חשוב לבדוק שאין פגמים פיזיים במרצפות השונות כגון סדקים או שברים למיניהם וחושב לוודא שכל המשטח מונח בצורה ישרה ומפולסת עם מרחקים שווים ושהמילוי בוצע היטב.
  • איטום פתחים – דלתות וחלונות הדירה יכולים לסבול לאיטום לקוי שיכול לפגוע הן בטמפרטורת החדש והן באפקטיביות של מיזוג האוויר והחימום. מומלץ לעבור על כל הפתחים ולבדוק שהם אטומים היטב. שיטה ישנה אך מאוד יעילה לביצוע בדיקה כזו מתבצעת ביום שיש בו רוחות בו נדליק נר ונשים אותו לצד הפתחים הסגורים כדי לגלות חדירה של אוויר.

באפליקציית ספץ לאיתור אנשי מקצוע תוכלו לאתר מעל 40,000 אנשי מקצוע מומלצים לפי דירוג לקוחות קודמים במעל 400 נושאים שונים.

גלו עוד פוסטים מהבלוג של אפליקציית ספץ
חלומה של גברת ישראלי
החדשים

חלומה של גברת ישראלי

למי שלא ידע שמי הוא יוסי. שם מחייב. בתעודת הזהות, יוסף, על שם פותר החלומות.
כן חברים, חלומות, זהו יעודי בחיים. אלא שהחלטתי לשדרג את עצמי. לפתור חלומות זה למתחילים, היעוד שלי הינו להגשים אותם!

קרא עוד »
איך להכין את הבית לחורף
החדשים

איך להכין את הבית לחורף

החורף עוד לא הגיע אלינו אבל הוא בהחלט במרחק נגיעה, אז לפני שהחורף תופס אתכם בהפתעה ולא מוכנים הנה ארבעה דברים שחייב לעשות כדי להכין את הבית לחורף הקרב ובא.

קרא עוד »
כל מה שצריך לדעת לפני שנכנסים לדירת קבלן
הפופולריים

כל מה שצריך לעשות לפני שנכנסים לדירת קבלן

רכישת דירה חדשה זהו עמד משמח ומרגש מאוד, לרוב ההמתנה בין רכישת הדירה עד למעמד כניסת הדירה הוא ארוך ולפעמים מייגע מאוד, למרות הרצון העז להיכנס לבית חשוב מאוד לבדוק את כל הפרטים בידרה ולראות שהקבלן עמד בכל ההתחייבויות שנתחמו עמיכם בזמן רכישת הדירה.​

קרא עוד »
שירותים מומלצים להזמנה בעת מעבר דירה
הפופולריים

איזה שירותים צריך להזמין בעת מעבר דירה?

לא טובים באריזה של חפצים או בגדים, אין לכם זמן לחפש קרטונים, צריכים לאחסן חלק מתכולת הדירה לפרק זמן כלשהו? לכל המשימות הללו ולעוד הרבה אחרות יש מגוון פתרונות ושירותים, במאמר זה תוכלו לדעת איזה שירותים הם המומלצים ביותר בעת מעבר דירה.

קרא עוד »

גלו איך ספץ עובד